#
systemy nawadniania systemy nawadniania systemy nawadniania systemy nawadniania systemy nawadniania

Witamy w GreenWater

Firma GreenWater działa na rynku od marca 2007 r. Posiadamy ponad dziesięcioletni staż w projektowaniu i montażu automatycznych instalacji nawadniających, oraz w pozostałych usługach przez nas oferowanych.

Zajmujemy się:

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług (minimum 2 lata gwarancji), terminowość realizacji, oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, instytucjonalnych, oraz firmy zakładające zieleń.

Projektowanie nawodnień

Projektowanie nawodnień

Projekt systemu nawadniania wykonywany jest na podstawie dostarczonego projektu ogrodu, lub na podstawie wymiarów działki ściągniętych z natury, w czasie wizji lokalnej i parametrów źródła wody.

Montaż i serwis inst. nawadniających

Montaż i serwis inst. nawadniających

Wykonujemy w pełni automatyczne systemy nawadniające ogrody i tereny zieleni bazując na urządzeniach sterujących i nawadniających firmy RAINBIRD oraz HUNTER, ORBIT, TORO, WEATHERMATIC, CLABER.

Odwodnienia

Odwodnienia

Wykonujemy odwodnienia poziome z rur drenarskich PCV w otulinie , systemy skrzynek retencyjnych, studnie chłonne z kręgów betonowych oraz dowierty do warstwy chłonnej.

Studnie wiercone, pompy, hydrofory

Studnie wiercone, pompy, hydrofory

Zajmujemy się doborem i montażem pomp powierzchniowych i głębinowych, pompujących wodę ze studni wierconych i studni kopanych, ze zbiorników retencyjnych, ze stawów i z jezior, oraz pomp podnoszących ciśnienie.

Oświetlenie ogrodowe

Oświetlenie ogrodowe

Wykonanie instalacji oświetleniowej na etapie montażu systemu nawadniającego pozwoli na wykorzystanie jednych wykopów, a co za tym idzie, sporą redukcję kosztów związanych z pracami ziemnymi.